HiFive top banner
KCN regio's

Kever Club Nederland heeft 11 regio's in Nederland die instaan voor het contact met de KCN leden, dicht bij de leden om de hobby nog leuker te maken! Je vindt alle informatie over de regiomeetings in het KCN clubblad (KeverWereld), je krijgt uiteraard ook updates via de KCN FaceBook pagina.

Klik hier voor een compleet overzicht van de aankomende Kever Club Nederland regiomeetings.

KCN regio Friesland

Regio Friesland

keverclub.nl/friesland
regio.friesland@keverclub.nl

KCN regio Noord-Holland

Regio Noord-Holland

keverclub.nl/noordholland
regio.noordholland@keverclub.nl

KCN regio Flevoland

Regio Flevoland

regio.flevoland@keverclub.nl

KCN regio Zuid-Holland

Regio Zuid-Holland

keverclub.nl/zuidholland
regio.zuidholland@keverclub.nl

KCN regio Zeeland

Regio Zeeland

keverclub.nl/zeeland
regio.zeeland@keverclub.nl

KCN regio Groningen

Regio Groningen

keverclub.nl/groningen
regio.groningen@keverclub.nl

KCN regio Drenthe

Regio Drenthe

keverclub.nl/drenthe
regio.drenthe@keverclub.nl

KCN regio Overijssel

Regio Overijssel

keverclub.nl/overijssel
regio.overijssel@keverclub.nl

KCN regio Midden

Regio Midden

regio.regio.gelderland@keverclub.nl

KCN regio Brabant

Regio Brabant

keverclub.nl/brabant
regio.brabant@keverclub.nl

KCN regio Limburg

Regio Limburg

KCN Limburg op Facebook
regio.limburg@keverclub.nl