Regio’s

Regio’s

Kever Club Nederland heeft 11 regio’s door heel Nederland. Onze gedeelde hobby is dus altijd dichtbij voor onze leden maar ook voor jou! In ons mooie clubblad KeverWereld, onze algemene pagina op Facebook of via het onderstaande overzicht kun je meer informatie vinden.

Zien we je snel op een evenement?

Regio Friesland

Contact: regio.friesland@keverclub.nl of Facebook

 

Regio Groningen

“Er gaat niets boven regio Groningen”

Contact: regio.groningen@keverclub.nl
Eigen website: kcngroningen.nl of Facebook

Regio Drenthe

“Een gezellige dag in het mooie centrum van Emmen, tot ziens, tot in Emmen”

Contact: regio.drenthe@keverclub.nl of Facebook

Regio Noord-Holland

“Het grootste luchtgekoelde Volkswagen evenement van Noord-Holland!”

Contact: regio.noordholland@keverclub.nl
Eigen website: keverdagnoordholland.nl of Facebook

Regio Overijssel

“Het koelste feestje van het oosten”

Contact: regio.overijssel@keverclub.nl
Eigen website: kcnoverijssel.nl

Regio midden / Gelderland

Contact: regio.gelderland@keverclub.nl

Regio Zuid-Holland

Contact: regio.zuidholland@keverclub.nl

Regio Flevoland

“Flevoland, de jongste provincie van Nederland”

Contact: regio.flevoland@keverclub.nl

Regio Zeeland

“Regio Zeeland… waar de zon schijnt op de meetings! ”

Contact: regio.zeeland@keverclub.nl of Facebook

Regio Brabant

Contact: regio.brabant@keverclub.nl of Facebook

Regio Limburg

Contact: regio.limburg@keverclub.nl of Facebook